چند نکته و توصیه در اسبابکشی از اتوبار شاندیز

چند نکته در بسته بندي و جابجايي از متخصصان شاندیز بار

هنگام بسته بندی و جابجایی این چند مورد را به خاطر بسپارید

یک ۱- کارتن ها را خوب و محکم بسته بندی کنید
برای داشتن چند کارتن محکمتر ته جعبه بین درزها را نوار چسب بزنید تااا نزديکي درب کارتن در مرحله بعد نوار چسب را عمود بر چسب قبلی يعني دورتادور نزديک درب کارتن بزنید.برای محکمتر شدن ته جعبه روزنامه یا مقوا بگذارید.با توجه به نوع وسایل آنها را روزنامه پیچ کنید.بعد از پر شدن کارتن در آن را بسته روی آن چسب بزنید و کناره آن برچسب بزنید.محتویات داخل کارتن و اینکه مربوط به چه کسی است را روی برچسب بنویسید.برای بسته بندی ظروف سنگین وکتاب از کارتن های کوچکتر و ضخیم استفاده کنید کارتن ۵ لایه سایز ۲ یا ۳ به شاندیز بار سفارش دهید یا از کارتن موزی استفاده کنید


.دو ۲-< وسایل را داخل جعبه ها محکم کنید
از حوله و دستمال‌ها برای محکم ماندن وسایل در جای خود و سر نخوردن آن‌ها استفاده کنید. بهترین بسته‌بندی زمانیست که وسایل در جای خود با کمک چیزهای دیگر ثابت بوده، از فرو ریختنشان جلوگیری کنیم.
اگر وسایل شکستنی است، روی آن بنویسید شـکستنـی.
سه ۳- وسایل داخل دراور را حتما خالی کنید و در جعبه یا نایلونهای ضخیم قرار دهید.چون با وجود اینکه شما کشوها را به بدنه چسب زده اید ممکن است هنگام حمل کارگران دراور را سرو ته کنند و وسایل ریز از قسمت داخل آن به بیرون بریزد.

چهار ۴-کارتنهای خیلی سنگین را با ریسمان هم ببندید.
کارتنهای سنگین تر را با ریسمان بسته و گره بزنید.اگر احتمال باز شدن کارتن را میدهید آن را با نوار چسب در گوشه ها محکم کاری کنید.میتوانید به منظور سهولت در جابجایی کارتن های کوچک، تعدادی از آنها را روی هم قرار داده و با ریسمان از دو طرف محکم ببندید تا به یکباره حمل شوند.برای حمل وسایل خیلی سنگین مانند شیشه های مایعات از جعبه های میوه می توانید استفاده کنید.

پنج ۵- کارتن‌ها را برچسب بزنید
اگر محتویات داخل کارتن‌ها را مشخص نکنید، زمان ورود به خانه جدید، جای قرار دادن هر جعبه مشخص نخواهد بود.محتویات جعبه و این که مربوط به کدام‌یک از اعضای خانواده است را بنویسید. لیبل را در اطراف جعبه بزنید نه و روی آن.

شش ۶- اتصالات وسایل را جداگانه بسته‌بندی کنید
شعله های اجاق گاز را از روی آن برداشته و جداگانه به هم نوارپیچ کنید.و درب شیشه ای اجاق گاز را محکم به اجاق چسب بزنید.درب فر را نیز با چسب محکم ببندید.(درب کلیه میزها و کشوها را چسب پهن بزنید سیم اجاق گاز و ماشین لباسشویی و لوازم برقی را طوری جمع کنید و چسب بزنید که روی سطح آن نباشد و در پشت وسیله قرار گیرد به منظور تخلیه کامل آب لوله لباسشویی کمی آن را به طرفین کج کنید و اگر قصد انبار کردن لباسشویی را دارید درب آن را برای مدتی باز بگذارید تا داخل آن کاملا خشک شود.
بعضی از قاب‌ها یا آینه‌ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده‌اند و هنگام جابه‌جایی ممکن است گم شوند. آن‌ها را داخل کیسه نایلون بسته‌بندی کرده، روی وسیله بچسبانید و یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته‌اید، کنار وسایل مشابه قرار دهید.
اگر قصد جابجا کردن آنتن ها را دارید جمع کردن آنها را زودتر انجام دهید.

هفت ۷-وسایلی مانند پرده که احتیاجی به کارتن ندارند را میتوانید در نایلونهای بزرگ و ضخیم قرار دهید و در آن را با چسب ببندید و اگر احتمال پاره شدن نایلون را میدهید آن را با نوار چسب دور تا دور نوار پیچ کنید. سعی کنید هیچ چیز بدون بسته بندی نمانده باشد و یا حداقل داخل نایلون باشد

هشت ۸-یخچال را حتما کاملا خالی کنید
قبل از جابجایی بستهای آب و برق آن را جدا کرده و قسمتهایی که از آن جدا می شوند مانند قطعه پلاستیکی زیر آبسرد کن را برداشته و یا داخل یخچال بچسبانید.اگر احتیاج به باز شدن درب ساید بای ساید باشد با نفرات جابجایی هماهنگ کنید تا این کار را برای شما انجام دهند.می توانید به منظور جلوگیری از باز شدن یخ مواد داخل فریزر,کشوها را با مواد داخل آن در آخرین لحظه جابجایی دراورده و پس از چسب زدن درب یخچال و حمل آن به داخل کانتین دوباره داخل یخچال قرار دهید.حداقل 2 تا 3 ساعت بعد از جابجایی یخچال را به برق وصل کنید.

نه ۹-به منظور جلوگيري از کثيف شدن فرش و به خصوص ريشه هاي آن به هنگام جابه جايي، در نهایت پارچه اي یا روزنامه را در قسمت ريشه ها به صورت دولا به گونه اي قرار دهيد که ريشه در بين دو لايه پارچه واقع شود، سپس فرش را با پارچه لوله کنيد و سر و ته فرش را با ریسمان یا چسب ببندید. و یا کاملا با پارچه یا
نایلون مخصوص فرش را بپیچید.رختخوابها را به تعداد مناسب در ملافه یا گونی مخصوص به تعداد مناسب که از راه پله و درب عبور کند قرار دهید.

ده ۱۰-روی کمدها را چک کنید تا چیزی جا نمانده باشد.
کمدها و بوفه را کاملا خالی کنید.طبقات آن ها را جدا کنید.طبقه های شیشه ای را روی هم گذاشته و بچسبانید.سپس یک ورقه کارتن در دو سمت آنها گذاشته یا نایلون حبابدار دوباره با چسب محکم بپیچید. و کلیه کلیدهای بوفه و کمد را از روی آنها بردارید تا در هنگام جابجایی در داخل قفل نشکنند.

یازده ۱۱-لوسترها را بهتر است داخل کارتن های اندازه خود قرار دهید و یا دستکم دور شاخه های آنها را با پارچه یا روزنامه بپیچید و در آخر با یک ملافه بغچه مانند آن را ببندید و تمام قسمتهایی که می توانید را از آن جدا کنید تا مطمئن شوید تمام قطعه ها سالم به محل جدید منتقل شود.

دوازده ۱۲-تابلو ها را در دو طرفشان یک لایه کارتن گذاشته و با چسب یا ریسمان محکم کنید.

سیزده ۱۳-سرویس خواب را با کمک گرفتن از یک نفر دیگر قبل از جابجایی قسمتهای مختلفش را جدا کنید و پیچ ها و یراق را سر جایشان ببندید تا در موقع بارگیری معطل نشوید.

چهارده ۱۴-حمل لوازم ضروری و اشیای گران قیمت
وسایلی را که ممکن است زودتر احتیاج پیدا کنید مانند حوله مسواک و لباسهای دم دستی را میتوانید در ساک دستیان قرار دهید و با خود به خانه جدید ببرید.

پانزده ۱۵- می توانید لباس‌ها را داخل کارتن‌های مخصوص قرار دهید.
این کارتن‌ها دارای رخت‌آویز و جالباسی بوده، به‌راحتی می‌توان لباس‌ها را داخل آن‌ها آویزان کرد. با این جعبه‌ها هنگام بسته‌بندی در وقت صرفه‌جویی زیادی می‌شود.
دیگر مجبور نیستید لباس‌ها را از چوب‌لباسی بیرون آورده، آن‌ها را یک به یک تا کرده، داخل کارتن قرار دهید. به راحتی آن‌ها را با همان شکل بدون چروک شدن داخل کارتن بگذارید.
حتی می‌توانید پس از پایان اساس کشی برای بایگانی لباسهای قدیمی که می خواهید نگاه دارید استفاده کنید.

شانزده ۱۶- وسایل ریز را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید
هنگام بسته‌بندی، وسایل کوچک را داخل کارتن‌های بزرگ و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های کوچک قرار دهید.کتاب را در کارتن سایز ۲ و ۳ یا کارتن موزی فقط جابجا کنید.
همچنین وسایل سنگین را کف کارتن قرار داده و وسایل سبک‌تر را بالاتر بگذارید.

هفده ۱۷-بشقاب‌ها را نزدیک لبه کارتن قرار دهید
بسیاری از افراد بشقاب‌ها را ته جعبه می‌گذارند اما اگر آن‌ها را نزدیک لبه قرار دهید، احتمال شکسته شدنشان کم‌تر است. بشقاب‌ها را داخل روزنامه بپیچید. ته کارتن و گوشه‌های جعبه وسایل دیگر قرار دهید تا بشقاب‌ها سر جای خود محکم و ثابت بمانند و جابه‌جا نشوند.
تمامی ظروف را حتما با روزنامه یا نایلون حبابدار بپیچید.
موقع بسته‌بندی ظرف‌های بلور، ظروف سنگین‌تر را ته گذاشته و ظرف‌های کوچک را رو قرار دهید . روی این جعبه‌ها حتما کلمه شکستنی را بنویسید.

هجده ۱۸-مبلمان پارچه ای با رنگ های سفید یا خیلی روشن را حتما با سلفون بسته بندی کنید یا موقع سفارش از شاندیز بار بخواهید فقط جهت این یک کاریک بسته سلفون همراه اکیپ بفرستند تا حین بارگیری فقط این بسته بندی را نیز انجام دهند تا در فضای باز تا محل بارگیری گردو غبار روی آن نگیرد.

نوزده ۱۹-برای بارگیری و تخلیه جای پارک را آماده کنید.می توانید با پارک نمودن وسیله شخصی خود و همسایگان در محل بارگیری به اندازه دو ماشین سواری جا نگهدارید.

بیست ۲۰- جمع‌کردن و بسته‌بندی وسایل را زودتر شروع کنید

بیست و یک ۲۱- نفرات جابجایی ابتدا به ترتیب مبلمان و سپس یخچال و بوفه و رختخوابها و سپس کارتن ها را داخل کانتینر جای میدهند لذا مسیری برای جابجایی آنها در نظر بگیرید.

مراقب سلامتی خود باشید


در صورتی که مطالب فوق را خوانده و به کاربرده اید روی گوگل کلیلک کرده وامتیاز بدهید و نیز می توانید عدد شماره جدید را در موقع سفارش اینترنتی در قسمتی وارد نمایید و از ۱۰٪کرایه پایه کامیون حمل اثاثیه منزل تخفیف بگیرید.

اتوبار شاندیز ۶۶۲۹۸۶۰۰

شما مشتریان عزیز می توانید از قسمت محاسبه دقیق هزینه اسبابکشی قیمت نهایی را ملاحظه نمایید و ما با این قیمت جابجایی شما را انجام می دهیم
دیگر اثاثی نیست که در کامیون جا نشود-دیگر بحثی با کارگران در مورد هزینه ها نخواهید داشت-

رزرو اینترنتی محاسبه قیمت قطعی اسبابکشی در تهران ارسال پیام